Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam sudori MIG aluminiu pentru un client important din Germania. Se va lucra in industria automobilelor, la linia de productie a unor masini de lux. Angajatorul este dispus sa investeasca in angajatii sai si sa le ofere un contract de lunga durata,minim 1 an. Salariul este cuprins intre 11 si 14.90 euro pe ora,in functie de nivelul de calificare. Candidatii vor beneficia de o perioada de training de 2-4 saptamani la finalul careia vor primi gratuit o autorizatie in aluminiu. Pe perioada trainingului, candidatii nu vor lucra, insa vor fi platiti.

Cerinte

- Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan; - Sa aleaga parametrii de sudura; - Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate; -Diploma de calificare ca si sudor -Autorizatie de sudura: EN ISO 9606-2 131 sau EN ISO 9606-2 CMT sau EN ISO 9606-2 131 P BW 23 S T2 PA ss mb sau similara -Experienta Minim 5 ani pe o pozitie similara -Cunostinte temeinice de desen tehnic; -Limba Engleza – nivel conversational sau Limba Germana – nivel conversational

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja