Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Compania FAIR Personal+Qualifizierung GmbH din Ahaus-Germania, cu peste 15 ani de experiență în recrutare și plasare de personal caută să angajeze sudori și lăcătuși cu experiență. Responsabilitați: • efectuarea sudurii Mig/Mag după planuri de lucru • confecționare structuri/profile metalice de mici/mari dimensiuni • manevrarea utilajelor precum aparate de sudură, prese, polizoare, mașini de găurit etc Ce oferim? • salariu pe oră, de la 10-14 € /h brut • contract de muncă legal pe durată nedeterminată cu drepturi depline în Germania • plasare pe perioadă îndelungată la companiile cliente, cu şanse foarte bune de a fi preluaţi şi angajaţi direct de către compania utilizatoare • oportunităţi de dezvoltare profesională • posibilitatea de a lucra într-un mediu plăcut • concediu plătit (începând cu 24 zile/an) • consiliere în lb. română • echipament de muncă asigurat • prime de sărbători • beneficii sociale şi medicale • oferim cazare contra cost (250 €/lună-cameră single/ baie+bucătărie la comun/ chiria lunară are toate utilitățile incluse şi dispune de wi-fi gratuit) Transportul nu este asigurat! Nu se percep taxe sau alte comisioane!

Cerinte

• cunoştinte de limba. germană (min. A2) • formare profesională /experienţă in domeniu • persoană dinamică, serioasă şi responsabilă • permis+maşină personală de dorit • disponibilitate de lucru în schimburi • disponibilitate pentru relocare în Germania

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai