Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Noi, cei de la firma FAIR Personal + Qualifizierung, ne recunoaştem ca fiind o agenţie temporară de muncă competentă şi oferim totodată în calitate de formatori profesionali, conform certificatului AZAV (TÜV Nord), calificarea profesională care mai apoi reprezintă pentru angajaţii noştri o baza pentru a putea răspunde cu flexibilitate la cerinţele pieţei muncii. Descrierea jobului • sudarea construcţiilor din oţel după schiţe/planuri de lucru • controlul calităţii • post-procesare

Cerinte

Candidatul ideal • formare profesională/ experienţă ca sudor • cunoştinţe medii de lb. germană • permis de conducere + maşină personală (de dorit) • flexibilitate Beneficii • de la 13-16 € /h brut (MIG/MAG/WIG) • prime de concediu şi de Crăciun • echipament de muncă • consiliere în lb. română • contract pe o perioada nedeterminată de timp • cursuri de limba germană • oportunităţi de dezvoltare profesională • beneficii sociale şi medicale • cazare (250 € cameră single / 200 € cameră dublă) • concediu (începând cu 24 zile/an)

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane