Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC – Agentie de recrutare si plasare personal, angajeaza pentru clientul sau din Buzau, importanta companie din industria metalurgica, sudori cu experienta in procedeul de sudura MIG/MAG 135/136. Responsabilități principale ale postului de sudor:  realizarea sudurii tip Mig/Mag;  sudarea subansamblelor metalice de rezistenta; Alte informaţii Oferta de angajare: - anagajarea se face cu contract de muncă, normă întreagă, pe perioadă determinată; - activitate în cadrul unei echipe formate din experți angajati cu experiență relevantă în domeniu; - posibilitatea de evoluție profesională în cadrul organizației. Transmiterea candidaturilor Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare&polara.ro. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- autorizatie/calificare de sudor; - experienta in sudura tip MIG/MAG 135/136; - rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor; - corectitudine, seriozitate; - bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice; - capacitatea de a lucra in echipa;

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai