Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Bistrita cautam urgent Sudori. Se fac suduri cu procedeul mig mag ( 135 -136) la sasiuri, carcase, utilaje grele, industriale Se sudeaza in hala. Responsabilitati: - sudarea de sasii si carcase sasiuri/piese la industria grea de masini; - pozitii: cap la cap / colt; - lucreaza in echipa cu lacatusii; - lucreaza in schimburi;

Cerinte

- Studii medii de specialitate/ scoala profesionala; - cursuri de calificare in domeniu; - cunoasterea procedeului de sudare MIG MAG(135 – 136); -experienta profesionala pe o pozitie similara; Beneficii: Salar: 1500 Lei + ore suplimentare; Perioada contractului: 3 luni; Cazarea: Asigurata; Masa de pranz este asigurata; Transport: Asigurat de 2 ori /luna; Transport la sfarsitul si inceputul misiunii este platit; Angajarea se face in Targu Mures; NU PERCEPEM COMISION!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja