Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Brains Consulting recruteaza: SUDORI MIG MAG & TIG in UK - Essex RESPONSABILITATI - Sudura cu diferite tipuri de metale (otel - otel inoxidabil) si si pozitii (vertical si orizontal) - Citirea desenelor tehnice pentru a înțelege modul în care produsul finit trebuie să arate - Asamblarea componentelor și sudarea lor - Crearea produsul finit prin unirea componentelor sudate

Cerinte

Numarul de joburi : 10 Cerinte de limba : Engleza (Intermediar) Descriere : Recrutam SUDORI care folosesc in sudura procedeul MIG - TIG Daca job-ul necesita o anumita licenta/calificare : Diploma sudor si certificat in sudura MIG MAG & TIG Cerintele jobului - experienta in sudora MIG minim 2 ani; - calificare de SUDOR; - nivel de limba engleza minim intermediar; - persoana trebuie sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica, dornica de afirmare; Programul de lucru : 8/zi, 5 zile/sapt OFERTA : Salariu oferit : £ 12.50 – £ 14.50 / hour Transport : Nu, se plateste de fiecare candidat in parte Cazare : Da, contra cost Alte bonusuri oferite angajatului : - contract legal perioada nedeterminata; - posibilitate de a lucra ore suplimentare; - asigurari de santatate platite de catre angajator. FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!! Urmariti ofertele noastre si pe pagina de Facebook: Brains Consulting

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai