Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza sudori navali pentru santier naval din Franta in urmatoarele conditii: -contract 6 luni cu prelungire pana la 2 ani -salariu net 2100 euro lunar -cazare asigurata fara masa -transportul nu este asigurat , se pleaca in echipa cate 4 persoane dintre care unul trebuie sa detina masina , iar transportul se face cu masina personala , este necesara si la locul de munca pentru a face naveta de la cazare la santier - se lucreaza in schimburi , individual si in echipa

Cerinte

Se cere: - limba engleza sau franceza conversational -permis de conducere categoria B -interpretare desen tehnic -experienta in sudura cu aluminiu in toate pozitiile -cunostinte de la lucra cu aparate de sudura tip Kemppy sau Fronius -calificare pentru MIG 131 , 135, 136 Cei interesati sunt rugati sa trimita cv-ul in limba engleza sau ne pot contacta telefonic

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja