Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC infomunca SRL recruteaza sudori pentru o compania importanta din Olanda.Ca sudor TIG o sa lucrati in productia de instalatii pentru industria alimentară. Veti lucra în principal cu oțel inoxidabil și aluminiu. Se asigură traducerea documentelor, întocmirea dosarului, înregistrarea cu autoritățile olandeze, Contract de Muncă este legal, pe o perioadă de 12 luni, cu normă întreagă (160 de ore/ lună), acesta poate fi prelungit la cerere. Salariu este de 2340 euro brut , 1700 net, pentru 40 de ore lucrate Primele 40 ore 100% ,orele 41 42 se placetsc cu 127,7%, iar peste 43 147,4% Contractul de munca se semneaza înainte de a pleca spre Olanda. Cazarea este oferita de angajator contra cosc si se retrage din salariu 77 eur/ saptamana.O sa locuiti maxim doua persoane intr-o camera. Pe toata perioada șederii o sa aveti asigurare medicala

Cerinte

Experiența de lucru relevantă în sudura TIG; Capacitatea de gândire constructivă și capacitatea de a citi un desen tehnic Experiența cu oțel inoxidabil și aluminiu; Inițiativă și abordare flexibilă; SE CERE SA VORBITI ENGLEZA LA NIVEL MEDIU

10 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja