Detalii loc de munca

Descrierea jobului

GiGroup angajeaza penru o importanta companie in domeniul constructiilor SUDORI MIG/MAG/TIG/WIG, zona Popesti Leordeni. Transportul asigurat de la Big Berceni si cazare oferita penru cei din provincie! Se cere: - experienta de cel putin 2 ani pe o pozitie similara - cunoasterea diferitelor proceduri de sudare - experienta pe sudat diferite materiale (aluminiu, inox, otel, carbon etc) - citirea desenelor tehnice reprezinta un avantaj Descrierea jobului Beneficii: - loc de munca stabil, alaturi de o companie cu profil international - pachet salarial format din parte fixa + tichete de masa - posibilitate de ore suplimentare platite conform legislatiei in vigoare - transportul asigurat si cazare oferita pentru cei din afara Bucurestiului

Cerinte

Descrierea companiei Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala.

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja