Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru companiile colaboratoare din Belgia, cautam persoane care sa aiba experienta in: Realizarea de sudura autogen, Mig-Mag, Tig, electrica, pentru diferite confectii metalice, din industria auto, alimentara, industria chimica, metalurgica, navala etc. Confectionarea si sudarea de utilaje, porti, garduri, scari, balustrade, grilaje, bare, containere, camioane, cisterne, tevi de diferite dimensiuni si materiale. Realizarea de lucrări de montaj a confectiilor metalice, marcare, tăiere, găurire, șlefuire, indoire. Efectuarea de tăiere cu flacara oxiacetilenică/autogen, taiere cu plasma. Cunoasterea sudurii in tevi de inox, otel, aluminiu, fier. Cunoasterea tuturor pozitiilor de sudura, realizarea de sudura verificata cu raze x, ultrasunete, cu lichide penetrante etc.

Cerinte

Candidatul ideal: Persoane polivalente, autonome, cu inititativa si spirit de responsabilitate care sa realizeze suduri de calitate, cu o atentie sporita la detalii. Abilitati tehnice de citire a planurilor Autorizatiile valabile prezinta un avantaj Abilitatea de a lucra independent, dexteritate, rapiditate Spirit de observatie, memorie vizuala Rezistenta la sarcini de lucru repetative Este necesara cunoasterea limbii engleze, franceze sau germane la nivel conversational, cat si dorinta de imbunatatire a cunostintelor lingvistice.

10 pozitii disponibile 37 persoane au aplicat deja