Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Franta infiintata in 1980 cu domeniul de activitate in tinichigerie industriala recrutam sudori TIG. Compania produce acoperisuri de lift si borne/terminale din tabla folosite in diferite scopuri ( ex: pentru incasarea taxei de parcare, pentru plata cu cardul). Printre clientii importanti putem aminti companii precum: Xerox, Mc Donalds, etc. Se lucreaza cu tabla subtire de 0.5-2 mm. Responsabilitati: - Se sudeaza tabla subtire de 0.5-2 mm din otel si inox cu procedeul TIG; - Se va suda in pozitiile PA si PB; - Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan; - Candidatii trebuie sa stie partea de finisare si slefuire a tablei fine din otel si inox; - Sa utilizeze unelete manuale si aparate semi-automate; - Controlul conformitatii sudurii si asamblarii

Cerinte

- Cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - Calificare de sudor; - Experienta recenta de minim 3 ani in domeniu; - Experienta obligatorie in productie/ fabrici; - Cunoasterea sudurii TIG ; - Precizie si finete in munca ( se lucreazacu tabla subtire de 0.5-2 mm); - Disponibilitate la ture de noapte; Alte informații:- - Venit total net: 1700 – 1800 euro/luna; - Durata contractului:3 luni ( cu posibilitate de prelungire); - Transportul si cazarea: asigurate; NU PERCEPEM NICI UN COMISION!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

3 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja