Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam SUDORI TIG si LACATUSI TUBULATORI pentru proiect de montaj in Polonia in perioada 1 septembrie-31 octombrie 2014. Compania contractoare este o multinationala cu filiala in Bucuresti specializata in servicii de mentenanta si punere in functiune a echipamentelor si instalatiilor industriale. Beneficiarul lucrarii este o companie poloneza producatoare de ambalaje situata in partea de sud-vest a Poloniei. Activitatea consta in montajul conductelor de inox cu diametrul de DN20 pana la DN300. Pentru perioada mentionata anterior se va incheia un contract de munca temporara cu angajatorul roman. Venitul net lunar estimat este de 1200 euro (salariu+diurna externa). Echipamentul de protectie si de lucru (salopeta, casca, manusi, ochelari, aparat de sudura, consumabilele, aparat de taiat si debavurat) sunt furnizate de angajator. Transportul si cazarea in Polonia sunt de asemeneaasigurate de catre angajator. Mesele zilnice nu sunt incluse.

Cerinte

- atestat de sudor TIG, respectiv diploma de calificare de lacatus mecanic - experienta in sudura si lacatuserie pe inox - cunostinte de izometrie - permis auto - cunostinte de limba engleza/ germana / poloneza

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja