Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Societate olandeza angajeaza sudori TIG pentru rafinarii industria petrol/gaze lucrari constructii noi si reparatii. Se lucreaza cu teava diametru 3/8 materiale otel carbon,otel inoxidabil. Poziti 1G,2G,5G,6G. Cerinte:Experienta lucrari industria petrol / rafinarii,vorbitori de limba engleza,autorizatii valabile,certificat VCA/SCC,permis de conducere. Societatea acorda 450 / 550 euro pe saptamana program 50 de ore luni pana sambata,cazare,masina de servici echipament contract olandez inscris la Inspectoratul de munca din Olanda cu drepturi depline sanatate,pensie. Transportul asigurat decontat dupa proba de lucru din prima saptamana. Candidatii care doresc pot face deplasarea cu masina proprie fiind decontat combustibilul pe toata perioada contractuala. Locatie Rotterdam Candidatii interesati sunt invitati sa trimita c.vul in limba engleza,copie dupa autorizatii si certificate VCA/SCC la adresa de email Informatii la biroul societatii din Galati intre orele 10,30 si 15,00

Cerinte

Cerinte:Experienta lucrari industria petrol / rafinarii,vorbitori de limba engleza,autorizatii valabile,certificat VCA/SCC,permis de conducere. Candidatii interesati sunt invitati sa trimita c.vul in limba engleza,copie dupa autorizatii si certificate VCA/SCC la adresa de email

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai