Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Companie italiana specializata in industria metalmecanica este in cautare de specialisti apartinand urmatoarelor categorii profesionale: - Sudori TIG si SMAW (electrica) ; - Lacatusi confectii metalice; - Lacatusi tubulatori; - Ajutori. Descrierea jobului - Punctul de lucru se afla pe teritoriul Italiei; - Se lucreaza la un nivel calitativ inalt; - Se ofera salariu atractiv, cazare, transport; - NU se percepe comision.

Cerinte

- Experienta si cunostinte solide, practice si teoretice, in domeniu (experienta internationala constituie un avantaj); - Cunostinte avansate in citirea desenului tehnic si izometrie; - Disponibilitate la deplasari; - Absolventi preferabil de studii cu profil tehnic; - Experienta in utilizarea documentatiei tehnice si de control necesara; - Cunostinte de limba italiana – avantaj.

9 pozitii disponibile 24 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai