Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Societate olandeza angajeaza direct cu contract de munca inscris la Inspectoratul de Munca din Olanda sudori Tig 141 /aluminiu Salariul oferit 1800 euro net / luna. Cazarea cu toate utilitatile incluse si transportul asigurate de angajator. In cazul in care viitorii angajati doresc sa vina cu masina personala vor primi 50 euro/saptamana ca si chirie pentru masina. Candidatii cu experienta in domeniu vorbitori de limba engleza sau germana. Persoanele interesate sunt invitate sa trimita C/V in limba engleza,copie dupa certificatul VCA,copii dupa diplome de studii,certificat de calificare,copie dupa autorizatiile pe care le detin,permis de conducere la adresa societatii noastre Informatii suplimentare la telefon intre orele 09,30 si 15,30 de luni pana vineri.

Cerinte

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita C/V in limba engleza,copie dupa certificatul VCA,copii dupa diplome de studii,certificat de calificare,copie dupa autorizatiile pe care le detin,permis de conducere la adresa societatii noastre

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai