Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta urgent pentru o firma din Germania, sudori cu germana buna si experienta in domeniu. CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - contract de munca direct cu angajatorul german pe durata de 3 luni cu posibilitate de prelungire GARANTAT pe nedeterminat - salarizare: incepand de la 13 Euro brut/ora si pana la 14,50 Euro brut/ora - cazare asigurata: o parte a costului fiind acoperita de catre firma germana - asigurare medicala.

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta urgent pentru o firma din Germania, sudori cu germana buna si experienta in domeniu. CERINTE: - lb germana nivel mediu conversational - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - contract de munca direct cu angajatorul german pe durata de 3 luni cu posibilitate de prelungire GARANTAT pe nedeterminat - salarizare: incepand de la 13 Euro brut/ora si pana la 14,50 Euro brut/ora - cazare asigurata: o parte a costului fiind acoperita de catre firma germana - asigurare medicala. COMISION DUPA PRIMA LUNA DE LUCRU!

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja