Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AVANTAJE: NU percepem taxe de mediere sau alte comisioane! NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu! Recrutăm URGENT pentru perioada imediat următoare, SUDORI WIG şi MAG, cunoscători ai limbii germane la un nivel mediu de conversaţie şi care să poată suda în tablă subţire. Este important să se deţină şi cunoştinţe de şlefuire de piese!!! BENEFICII: - loc de munca serios, stabil si sigur - contract de muncă legal pe perioada nedeterminata de timp, direct cu firma germana semnat - se pot face ore suplimentare - AVANTAJ! - salarizare: 12 Euro brut/oră - diurna: 40 Euro NET/zi lucratoare !!! - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala platita de catre firma germana - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania - dreptul la pensie după 5 ani - dreptul la concediu legal de odihnă.

Cerinte

AVANTAJE: NU percepem taxe de mediere sau alte comisioane! NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu! Recrutăm URGENT pentru perioada imediat următoare, SUDORI WIG şi MAG, cunoscători ai limbii germane la un nivel mediu de conversaţie şi care să poată suda în tablă subţire. Este important să se deţină şi cunoştinţe de şlefuire de piese!!! BENEFICII: - loc de munca serios, stabil si sigur - contract de muncă legal pe perioada nedeterminata de timp, direct cu firma germana semnat - se pot face ore suplimentare - AVANTAJ! - salarizare: 12 Euro brut/oră - cazare asigurata contra-cost - asigurare medicala platita de catre firma germana - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania - dreptul la pensie după 5 ani - dreptul la concediu legal de odihnă. CERINTE: - limba germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU - experienta in domeniu - OBLIGATORIU - calificare - OBLIGATORIU - disponibilitate cu masina proprie - OBLIGATORIU - disponibilitate imediata de plecare.

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja