Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sudori trebuie să dea o testare în Klaipeda – Lituania. Welding process 111 - Arc-electrodes , welding of pipes, stainless steel. Position of the pipe - H-L045 Welding Procedure Specification ISO 15609-1 Nr. 1291 r3 Apoi daca trece aceasta testare cu bine,pleaca spre Suedia,unde o sa fie cazati si adoua zi o sa inceapa munca. Transportul: Lituania - Suedia feribot - pe cheltuiala companiei. Salariul de - aproximativ 12 de euro pe ora - net. Aceasta este, după toate deducerile. Noi spunem – "aproximativ" Poate fi 12.11 € sau 12, 03 € sau 11,89, 11,97 euro Program de lucru: Luni - Vineri: 12 ore pe zi - total de 60. Sâmbătă - 08:00, Duminica - zi libera. In total pentru 4 săptămâni: 272 ore- € 3264. 1.Transportul: Lituania - Suedia feribot-GRATUIT 2.Cazare -GRATUITA 3.Transportul-cazare-munca-cazare-GRATUIT 4.Testarea in Klaipeda – Lituania.-GRATUITA 5.Transportul Romania-Klaipeda – Lituania -se achta de angajat

Cerinte

Sudori trebuie să dea o testare în Klaipeda – Lituania. Welding process 111 - Arc-electrodes , welding of pipes, stainless steel. Position of the pipe - H-L045 Welding Procedure Specification ISO 15609-1 Nr. 1291 r3 Apoi daca trece aceasta testare cu bine,pleaca spre Suedia,unde o sa fie cazati si adoua zi o sa inceapa munca.

10 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja