Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti un sudor priceput si poti pleca in Franta la inceputul lunii aprilie pentru un contract de 6-7 luni? Recrutam o echipa de 10 sudori ce vor lucra in atelierul unei fabrici ce se ocupa cu confectionarea armaturii din otel. Principalele responsabilitati sunt: - pregatirea operatiei de sudura in functie de specificul ansamblului ce trebuie realizat; - verificarea si pregatirea componentelor pentru a fi sudate; - sudura fier-betonului prin procedeul mig-mag, semiautomata; - examinarea produsului finit si verificarea conformitatii cu specificatiile tehnice; Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro/persoana/luna; - ore suplimentare platite; - cazare Gratuita pe toata durata misiunii, cu acces la bucatarie si toate utilitatile necesare; - transport asigurat la inceputul si sfarsitul misiunii; - instrumente de lucru moderne.

Cerinte

Cerinte: Se cauta persoane cu spirit de echipa si putere de munca, cunoscatoare a sudurii de baza.Limba franceza si permisul categoria B reprezinta un avantaj; Doar persoanele selectate vor fi contactate.

10 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja