Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Angajator olandez angajeaza direct cu contract de munca sudori 136 mig/mag cu autorizatie valabila pentru constructii/confectii metalice si reparatii lucrari in Olanda. Cerinte: Experienta,cunostinte foarte bune sudura,autorizatie valabila 136 mig/mag vorbitori limba engleza permis de conducere. Transport,cazare asigurat contract de munca semnat direct cu angajatorul inaintea plecarii din tara. Salariu 11,50 euro net program 55/57 de ore pe saptamana plata salariului la sfarsitul fiecarei saptamani. Candidatii interesati sunt invitati sa trimita c/v actualizat in limba engleza la adresa de email a societatii noastre kevinbrcgroup (at) gmail . com Informatii suplimentare la telefon 07..87..86..70..17 intre orele 10,00 / 16,00 de luni pana vineri inclusiv Mentionam ca societatea noastra nu percepe comision

Cerinte

-Limba engleza cel putin de nivel mediu. -Experienta in domeniu -Cunostinte foarte bune de sudura -Autorizatie valabila 136 Mig/Mag -Permis de conducere -Cv in limba engleza

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza

12 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai