Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BBL Contractors Ltd este o agentie de recrutare cu sediul in Anglia si selecteaza personal pentru santier naval si constructia unul centru comercial din Olanda. CV ul trebuie sa fie cat mai detailat, candidatii vor fi intervievati telefonic atat in romana cat si in engleza.

Cerinte

Sudorii trebuie sa aiba autorizatiile valabile, semnate la 6 luni si in original. Lacatusii constructii metalice trebuie sa aiba experienta relevanta in domeniu si care sa fie probata cu referinte, fotografii de la locul de munca, legitimatii de acces sau orice alt document. Deasemenea selectam si tubulatori in acelease conditii. Preferabil dar nu obligatoriu este sa detina VCA, numarul SOFi si autorizatie de operare (carnet) platforma sau nacela telescopica. OBLIGATORIU - limba engleza la nivel conversational minim.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

25 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja