Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza SUDORI 136 ( cu autorizatii valabile sau expirate recent) pentru proiecte in UK NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Contract : 12 luni- rotatie (10/5) Salariu : 7 -8 lire sterline/ora (in functie de tipul de contract) Program : 66 ore / saptamana ( garantate ) Mentiune: programul de lucru poate depasi cele 66 de ore/ saptamana la cererea angajatorului si vor fi platite la acelasi tarif Diurna de hrana : se va plati in numerar dupa prima saptamana de lucru si deduse din salariu lunar SALARIU MINIM : 1568 lire sterline NET /luna ( aproximativ 1800 Euro ) Locatie de job: santiere UK Tip proiect: constructii noi -Angajatorul plateste transportul Romania – UK/ UK – Romania si asigura transportul local in UK -Angajatorul asigura cazarea in UK

Cerinte

- experienta ca si SUDOR NAVAL-constructii navale - SUDORII trebuie sa treaca proba de lucru - 136P - cunostinte de limba engleza ( nu sunt obligatorii )

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja