Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o firma din Germania: sudori cunoscatori ai limbii germane, disponibili pentru o plecare rapida cu masina personala pentru a lucra pe un contract de munca nedeterminat semnat direct in Germania, cu angajatorul german. CERINTE: - lb germana nivel mediu conversatie OBLIGATORIU - calificare - experienta in domeniu - disponibilitate cu masina personala OBLIGATORIU - disponibilitate pentru deplasare in interes de servici, in toata Germania, unde este nevoie BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - salarizare: 10, 98 Euro brut/ora + ore suplimentare - cazare asigurata: firma germana ofera 35 Euro in fiecare zi lucratoare pentru cazare si utilitati - asigurare medicala - dreptul la alocatie pentru copii minori - dreptul la o locuinta proprie in Germania Tarif de mediere zero la plecare!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta pentru o firma din Germania: sudori cunoscatori ai limbii germane, disponibili pentru o plecare rapida cu masina personala pentru a lucra pe un contract de munca nedeterminat semnat direct in Germania, cu angajatorul german. CERINTE: - lb germana nivel mediu conversatie OBLIGATORIU - calificare - experienta in domeniu - disponibilitate cu masina personala OBLIGATORIU - disponibilitate pentru deplasare in interes de servici, in toata Germania, unde este nevoie BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german - salarizare: 10, 98 Euro brut/ora + ore suplimentare - cazare asigurata: firma germana ofera 35 Euro in fiecare zi lucratoare pentru cazare si utilitati - asigurare medicala - dreptul la alocatie pentru copii minori - dreptul la o locuinta proprie in Germania Tarif de mediere zero la plecare! Locurile de munca sunt disponibile si asteapta sa fie ocupate!

20 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja