Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Absolute Jobs Romania angajează SUDORI pentru clientul său, companie din industria construcțiilor metalice din zona Kortrijk, Belgia. Responsabilități: - sudarea semi-automată și în puncte(inox) a structurilor metalice; - citire de planuri tehnice; - experiență relevantă sudură inox în țară și în străinătate; - sudarea pieselor în puncte; - disponibil pentru deplasare pe șantierele de construcții ale companiei; - cunoașterea simbolurilor de sudură; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiență de minim 3 ani în domeniu; - cunoștințe de desen tehnic și de citire planuri tehnice; - cunosținte de lb. engleză la nivel conversațional; - permisul de conducere categoria B; - cunoașterea simbolurilor de sudură;

2 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai