Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru partenerii nostri olandezi, selectam 50 de sudori MIG MAG (135/136/138) cu experienta relevanta in domeniu, cu cel putin unul din certificate (135/136/138) valabile, vorbitori de limba engleza. Descrierea jobului: Se sudeaza cu procedeul Mig Mag (135/136/138), in principal structuri mari, folosite in industria offshore Se lucreaza dupa desen tehnic Se fac si lucrari de asamblare a constructiilor sudate Sudura in otel (t 25, grosime material <12 mm) Se ofera: Salariu 12 euro net/ora,program 40/45 ore pe saptamana plata saptamanal. Transport gratuit,cazare în conditii avantajoase gratuit platita de angajator,masina de servici. Angajarea se face direct de angajator cu contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional. In cazul in care sunte-ti de acord cu salariul si conditiile oferite de angajator si liber de contract va rugam sa ne trimite-ti c/v actualizat in limba engleza pe adresa de email danubiusagro(at)gmail.com

Cerinte

Experienta (sudor Mig Mag) Certificat de sudura valabil (135/136/138), stampilat in ultimele 6 luni Cunostinte de limba engleza sau germana la nivel mediu. Disponibilitate de a incepe lucrul in cel mai scurt timp.

50 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja