Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

INTERMARIN recruteaza SUDORI 136 ( cu sau fara autorizatii valabile ) pentru proiecte in ANGLIA NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI Contracte : temporare/ perioada determinata in functie de proiect Salariu : 8,5 lire sterline NET/ ora ( aproximativ 9.67 Euro/ ora) - taxele si impozitele sunt platite separat de angajator si vor fi mentionate pe fluturasul de salariu Program : 70 ore / saptamana ( garantate ) Diurna de hrana : se va plati in numerar dupa prima saptamana de lucru si deduse din salariu lunar Locatie de job: NewCastle Tip proiect: reparatii navale -Angajatorul plateste transportul Romania – Anglia/ Anglia – Romania si asigura transportul local in Anglia -Angajatorul asigura cazarea in Anglia

Cerinte

- experienta ca si SUDOR NAVAL - SUDORII trebuie sa treaca proba de lucru - 136P - cunostinte de limba engleza - apt din punct de vedere medical - Doar candidatii care intrunesc toate conditiile vor fi selectati pentru interviu si vor fi contactati

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai