Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

INTERMARIN recruteaza SUDORI NAVALI MIG si ELECTROD si LACATUSI NAVALI(lacatuserie usoara) pentru santierul naval din TULCEA NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI CONTRACT: minim 12 luni LOCATIE JOB: TULCEA PROGRAM : 8 ore/zi + ore suplimentare(platite la 29.4 LEI BRUT/ora) Salariul : 3500 LEI BRUT/luna

Cerinte

Cerinte Cerinte SUDORI NAVALI - Experienta in reparatii navale - Eperienta in sudura MIG si ELECTROD - Disponibilitate pentru testari - Diploma de calificare - Apt din punct de vedere medical Cerinte LACATUS NAVAL: -Experienta lacatuserie usoara: lucru aparat OXYACETILENIC,slefuire,,montare ,premontare a structurilor metalice si otel (trasee cabluri,ventilatie etc.) -Diploma de calificare de lacatus naval - Experienta in domeniul naval -Apt din punct de vedere medical - Doar candidatii care intrunesc toate conditiile vor fi selectati pentru interviu si vor fi contactati

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai