Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INTERMARIN recruteaza Sudori ( 136 ) si Lacatusi disponibili pentru proiecte scurte (4 - 8 saptamani) pentru reparatii navale din ANGLIA NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE TAXA SAU COMISIOANE DE LA MUNCITORI Beneficii Oferite Salariul: 7 - 8.5 lire sterline/ ora in functie de proiect Taxele si asigurarile sociale in Anglia sunt platite de angajator si vor fi mentionate pe fluturasul de salarizare Se platesc 60 de lire sterline/ saptamana cash - diurna de hrana . Aceasta suma va fi scazuta din salariul lunar ( Exemplu de salarizare : Contract : 4.5 saptamani/ 60 ore/ saptamana/8.5 lire / diurna 60 lire 60h/week x 4,5 week x 8,5 GBP = 2295 lire sterline platiti : Diurna x4 = 240 lire sterline Salariul in cont 2055 lire sterline) Cazarea- este asigurata ( in general sunt case inchiriate pentru muncitori si sunt cazati 2 muncitori in camera / in functie de proiect si locatie ) Transport local in Anglia – este asigurat Zbor: Romania- Anglia – este asigurat Nu se plateste transportul local in Romania ( transferul la aeroport )

Cerinte

- Experienta in reparatii/ constructii navale - Certificat 136 pentru Sudori - De preferat cunostinte de limba engleza - Fara cazier judiciar - Disponibilitatea de a lucra pe contracte temporare

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja