Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Căutam tâmplari specializati în prelucrarea oțelului inoxidabil cu grosimi subțiri, în construcțiile de conducte și sudori (TIG si MIG) care să lucreze manual în oțel inoxidabil cu grosimi subțiri de aproximativ 2-3 mm. Perioada de munca: temporara. Contractul de munca : pe perioada determinata. Orar de munca: 8/9/10 ore/zi. Cerințe: Persoană dinamică, îndemănatică, responsabilă, cu experiență în domeniu; - Pregătește și verifică aparatele de sudură; - Potrivește piesele în vederea tăierii sau sudării; - Curăță și controlează părțile componente de eventualele defecte , impurități; - Consolidează părțile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje ; - Sudează și taie metalul și plasticul; - Utilizează dispozitive de măsură pentru controlarea pieselor finite; - Are grija permanent de integritatea și buna funcționare a uneltelor și dispozitivelor folosite în cadrul activității desfășurate; - Manifestă o atitudine cooperanta și civilizată față de personalul cu care intră în contact; Limba italiană la nivel vorbit obligatorie respectiv limba engleză (Armenia). Beneficii: Salariu fix, cazare și masă asigurate+ ramburs cheltuieli de transport; Formare la locul de munca. Persoanele interesate pot trimite CV-urile la adresa: infoattimacorecruting.ro. Interviurile vor avea loc pe Skype în urma selecției candidaților.

Cerinte

Persoană dinamică, îndemănatică, responsabilă, cu experiență în domeniu; - Pregătește și verifică aparatele de sudură; - Potrivește piesele în vederea tăierii sau sudării; - Curăță și controlează părțile componente de eventualele defecte , impurități; - Consolidează părțile uzate prin acoperirea cu straturi de aliaje ; - Sudează și taie metalul și plasticul; - Utilizează dispozitive de măsură pentru controlarea pieselor finite; - Are grija permanent de integritatea și buna funcționare a uneltelor și dispozitivelor folosite în cadrul activității desfășurate; - Manifestă o atitudine cooperanta și civilizată față de personalul cu care intră în contact;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai