Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru partenerii nostri olandezi, selectam sudori mig/mag 136 lacatusi navali cu experienta relevanta in domeniu, lucrari constructii nave noi,vorbitori mediu de limba engleza. Descrierea jobului: Se lucreaza dupa desen tehnic Se fac lucrari de asamblare constructii nave noi. Se ofera: Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional Salariu 550euro/saptamana,program 55 ore pe saptamana plata saptamanal,se platesc orele suplimentare. Transport gratuit, cazare în conditii avantajoase gratuit platita de angajator Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea. Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne trimiteti c/v actualizat in limba engleza si sa ne contactati la numarul de telefon sau la adresa de email: danubiusagro(at)gmail.com Societatea noastra nu percepe comision!

Cerinte

Experienta Sudorii autorizatie valabila lacatusii cunostinte foarte bune de citire plan/desen tehnic necesar permis de conducere. Cunostinte de limba engleza sau germana nivel conversational bun / mediu. Disponibilitate de a incepe lucrul in cel mai scurt timp.

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai