Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Spania

Descrierea jobului - Spania

Your perfect summer job! Ionela a lucrat ca ospatar la angajatorul nostru din Palma de Mallorca, Spania. Contacteaza-ne si tu daca iti doresti un job de vara in Spania in domeniul hotel/restaurant, cu o salarizare de 500 euro net si cazarea + masa asigurata GRATUIT de catre angajator. Limba engleza la nivel mediu este singura conditie pe care trebuie sa o indeplinesti.

Cerinte

Limba engleza la nivel mediu este singura conditie pe care trebuie sa o indeplinesti. Limba engleza la nivel mediu este singura conditie pe care trebuie sa o indeplinesti. Limba engleza la nivel mediu este singura conditie pe care trebuie sa o indeplinesti. Limba engleza la nivel mediu este singura conditie pe care trebuie sa o indeplinesti. Limba engleza la nivel mediu este singura conditie pe care trebuie sa o indeplinesti. Limba engleza la nivel mediu este singura conditie pe care trebuie sa o indeplinesti.

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai