Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Localizarea: Aschaffenburg De ingrijit: domnul Adolf (74 ani, 65 kg, 170 cm inaltime) Seniorul a suferit atac cerebral, partial paralizat pe o parte, ii trebuie ajutor in timpul ridicarii, are probleme cu auzul si cu tinerea urinei. Ingrijitoarea va conduce scaunul cu rotile. Responsabilitati: In primul rand responsabilitati de ingrijire: imbracare, dezbracare, baie, avut grija de igiena intima, ajutor in timpul miscarii si in timpul mergerii la toaleta. Ingrijitoarea va merge cu seniorul vizitele medicale. In plus ingrijitoarea se va ocupa de conducerea casei: gatire, pregatirea meselor, spalare, calcare, cumparaturi.

Cerinte

Cerinte: experienta cel putin cunoasterea limbii germane comunicativ bine vazut carnet de conducere fara dependente rabdare si implicare in responsabilitati Oferim: 400 lei pentru o plecare rapida in Germania asigurare transport gratuit cazare si mancare gratuit la locul de munca salarii atractive Persoanele interesate de oferta noastra de munca le rugam są aplice la aceasta oferta.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja