Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Daca esti interesat/a de un job ca si infirmier/asistent medical in azile din Anglia, iti oferim cea mai buna oferta. Detalii despre oferta noastra: - NU percepem COMISION sau ALTE TAXE - contract full time -semnare contract de munca inainte de a pleca din tara direct cu angajatorul din UK, pe o perioada nedeterminata - plata incepe de la 7,50 lire/ora si creste pana la 8,10 lire/ora. - plata pentru asistenti cu PIN – 15 lire/ora - se lucreaza minim 35 de ore pe saptamana – exista posibilitatea de a face ore suplimentare – se poate ajunge la 50 – 60 ore/saptamana - se lucreaza in ture de zi si in ture de noapte - plecarile sunt saptamanale - nu sunt cheltuieli cu transportul de la cazare la job - posibilitate de a promova in scurt timp - 2 zile libere/saptamana si 28 zile concediu/an platit - cazare pusa la dispozitie de angajator contra cost (50 -95lire/luna cu utilitatile incluse) - la sosire in UK - timp de o saptamana cazare la un hostel, perioada in care se face cursul de Induction conform CQC - 15 module care este obligatoriu pentru cei care doresc sa lucreze in acest domeniu (daca deja il aveti facut si puteti face dovada lui, nu mai este nevoie sa il faceti) - se deconteaza: transportul spre UK de catre angajator - suport cu deschidere cont bancar si obtinere NINO, DBS - concediu de odihna 28 zile/ an - platit - Gratuit: uniforma, asigurare medicala, traducerea actelor necesare la dosar Interviurile se organizeaza cu reprezentantii Belrao online pe Skype sau la sediul din Cluj-Napoca. Pelcari sigure!

Cerinte

Pentru a putea fi eligibil/a trebuie sa indeplinesti cateva conditii si anume: - sa ai cunostinte de limba engleza la un nivel mediu/conversational - persoana blanda, calda , rabdatoare - sa ai cazier curat -experienta cu varstnicii ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc) -pentru partea masculina se cer studii in domenii precum: psihologie, asistenta sociala, postliceala sau cursuri de infirmieri/ingrijitori varstnici + experienta

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai