Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Sa coordoneze activitatea operationala si personalul din subordine privind desfasurarea activitatilor de preluare, livrare si procesare a expedierilor; Sa monitorizeze performanta zonei conform obiectivelor ce vizeaza serviciul si costurile si sa implementeze actiuni menite sa imbunatateasca zonele cu performante neconforme; Sa coordoneze si sa asigure suport operational pentru castigarea clientilor noi si de mentinere a celor existenti, atat prin contact direct cu clientii cat si in colaborare cu departamentul de vanzari. * Reprezinta in avantaj: experienta in logistica sau industrii similare

Cerinte

Candidatul ideal Abilitati excelente de planificare si organizare; Foarte bune abilitati de leadership: stabilirea prioritatilor, foarte buna capacitate de a lua decizii intr-un timp limitat, de a stabili obiective si de a monitoriza progresul; Excelente abilitati de comunicare si negociere, orientare catre obtinerea rezultatelor; Experienta intr-o functie de conducere in cadrul departamentului operational; Cunostinte foarte bune de operare Microsoft Office;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai