Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Head-Hunting cauta pentru o companie de constructii din Londra - supervisor santier. Compania contruieste apartamente din structuri semifabricate in Belgia, pe care le asambleaza in UK. Se construiesc aprox. 25 apartamente/site. Responsabilitati: - recrutarea personalului din subordine - pregatirea deschiderii santierului - asigurarea cerintelor din domeniul securitatii si sanatatii in munca - asigurarea legaturii cu clientii, arhitectii, echipa din subordine,sub-contractori - supervizarea aprovizionarii cu materiale - raportarea catre management Oferta: - salarizare 27.500 - 30.000 brut anual, in functie de experienta,

Cerinte

- diploma inginer constructii civile - limba engleza la nivel mediu-avansat - 2-3 ani experienta ca inginer constructii civile - disponibilitatea de a urma in UK un curs pentru HSE (5 zile)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai