Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Starjobs angajeaza 2 Supervisori call center pentru clientul nostru din Cluj-Napoca. Responsabilitati: - Organizarea și coordonarea unui departament de call center. - Însușirea repertoriului companiei și studierea pieței de lucru. - Realizarea strategiilor de abordare a clienților. - Preluarea apelurilor în caz de necesitate . - Instruirea personalului nou cât și îmbunătățirea celui existent. - Întocmirea de rapoarte, evaluări de personal și documentații aferente. - Monitorizarea personalului de lucru și realizarea indicilor de performanță. - Motivarea spiritului de echipă și promovarea unei comunicări pozitive.

Cerinte

- Cel puțin un an de experiență într-un call center. - Experiență anterioară în organizarea și coordonarea unei echipe de cel puțin 4 persoane. - Cunoașterea limbii italiene la nivel foarte avansat care să ofere posibilitatea de a recunoaște eventualul accent regional și aspectele culturale implicite. - Cunoștințe foarte bune în utilizarea suitei Microsoft Office, - Persoană cu foarte bune abilități organizatorice, administrative, de comunicare și relaționare, atentă la detalii și cu calități de analiză și sinteză. Beneficii: Salariu motivant si tichete de masa

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja