Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -HR.Agency recruteaza candidati pentru posturile de Supervizori in cadrul unei firme de curatenie din Marea Britanie. Descrierea postului : Supervizorul desfasoara activitati de supraveghere si verificare a personalului si are urmatoarele responsabilitati : -Intocmirea listelor pentru efectuarea curateniei in camerele de hotel de catre cameriste/cameristi. -Verificarea camerelor dupa efectuarea curateniei. -Intocmirea raportului zilnic/lunar precum si planul saptamanal de lucru pentru angajati. Se incheie cntract de munca pe perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire . Pe parcursul contractului se asigura cazare contracost |:270 de lire /luna. Cazarile sunt doatate cu camere duble in care vor lui 2 persoane si bucatarii complet utilate. Program de lucru si salarizare : 7,20 lire/ora, 8 ore /zi ,6 zile /saptamana, 1 zi libera pentru odihna . Se ofera posibilitatea de a face ore suplimentare . Salariul se vireaza in cont bancar deschis in Marea Britanie de doua ori pe luna : 5 si 20 . Informatii suplimentare : Se organizeaza interviu pe skype cu angajatorul . Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv redactat in limba engleza pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni la sediul firmei cu un Cv . Adresa : Str. Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3 ,Tulcea Program de lucru : 09:00 - 17:30 , Luni-Vineri .

Cerinte

Cerinte : Se cer cunostinte de limba engleza - la nivel avansat , Experienta anterioara de munca pe un post similar , Recomandare de la ultimul loc de munca , Permis categoria B.

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja