Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza un Supervizor Zonal - Departament Curățenie pentru o companie multinationala specializata in domeniul Facility Management. Descriere: - Supervizarea și controlul calității serviciilor din aria sa de responsabilitate; - Instruirea supervizorilor locali în ceea ce privește utilizarea corectă a echipamentelor și a produselor de curațenie; - Realizarea și verificarea pontajului lunar pentru personalul de curățenie; - Identificarea celor mai buni furnizori de produse de curățenie și asigurarea unui stoc permanent prin comandarea necesarului de materiale; - Realizarea evaluărilor angajaților în colaborare cu managementul superior; - Identificarea soluțiilor pentru optimizarea și reducerea costurilor; - Întocmirea rapoartelor solicitate de managementul superior, conform standardelor companiei; - Coordonarea activității de curățenie pentru deschiderea noilor locații; - Promovarea normelor de sănătate și siguranță în cadrul echipei.

Cerinte

- Studii superioare finalizate; - Experiență anterioară similară reprezintă un avantaj; - Permis de conducere categoria B – condiție obligatorie; - Disponibilitate la deplasări; - Cunostințe operare Microsoft Office (Word și Excel) – nivel mediu. Oferte (bonusuri) - Salariu atractiv; - Tichete de masă; - Lucrul într-o companie multinațională, în cadrul unei echipe tinere, în plină dezvoltare.

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja