Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pe post de supervizor la o ferma de narcise din Irlanda. Postul de supervizor presupune atat monitorizarea culegatorilor cat si culegerea narciselor. Sezonul narciselor incepe in 20 Ianuarie 2017. - salarizarea este la norma. 10 eurocenti pentru fiecare buchet de 10 narcise. Majoritatea persoanelor reusesc sa culeaga 150-200 buchete pe ora. - cazarea este asigurata de angajator, la costul de 20 euro pe saptamana plus utilitatile de gaz si curent care se platesc separat, in functie de consum. Se lucreaza 40 de ore pe saptamana, insa pot aparea cazuri in care se lucreaza si mai mult!

Cerinte

Se cere experienta anterioara la cules de narcise; Experienta anterioara pe post de supervizor; Limba engleza la nivel mediu; -cautam persoane serioase, motivate si harnice; -rapiditate; -rezistenta la munca fizica.

3 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai