Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL recruteaza personal pe post de supervizor la ferme de capsuni din Anglia si Scotia. Postul de supervizor presupune atat monitorizarea culegatorilor cat si culegerea capsunilor. - salarizarea este de 7.50 lire pe ora si se lucreaza aproximativ 8 ore pe zi, in unele cazuri se lucreaza mai mult, in functie de cerintele clientilor. - cazarea este asigurata de angajator, la costul de 42 lire pe saptamana plus utilitatile de gaz si curent care se platesc separat, in functie de consum. Se lucreaza 40 de ore pe saptamana, insa pot aparea cazuri in care se lucreaza si mai mult! Daca se depasesc 48 ore de munca pe saptamana, salarariul este de 11.25 lire pe ora.

Cerinte

Se cere experienta anterioara pe post de supervizor sau manager ferme in agricultura; Limba engleza la nivel mediu; -cautam persoane serioase, motivate si harnice; -rapiditate; -indemanare; -rezistenta la munca fizica.

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai