Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Responsabilitati: -Identificarea de clienti noi pe zona arondata; -Mentinerea relatiei cu clientii existenti din zona arondata in acord cu politicile si procedurile companiei; -Negociaza conditii de incasare si esalonare a platilor conform politicilor si procedurilor companiei; -Urmareste incasarile conform politicilor si procedurilor companiei; -Asigura concordanta intre obiectivele de marketing cu cele de Vanzari si profit; -Conduce si organizeaza activitatea agentilor de distributie pe care ii are in subordine; -Identifica directii de rezolvare si propune promovarea de produse/solutii noi; -Indeplineste targetul de Vanzari pentru zona arondata; -Propune optimizarea activitatii proprii sau/si a echipei din subordine.

Cerinte

Cerinte: Studii: Scoala profesionala, liceu, scoala postliceala, absolvent universitate; Domiciliu preferabil: Constanta sau imprejurimi Carnet de conducere categoria B, mai vechi de un an, fara evenimente rutiere; Experienta profesionala anterioara poate constitui un avantaj. Beneficii Oferite - se ofera: Contract individual de munca; Instruire la locul de munca si profesionala; Card de masa; Masina de serviciu; Telefon de serviciu;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai