Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cerinte: - Cunosti limba rusa la un nivel avansat? - Vrei să faci parte dintr-o echipă de succes? - Ai experiență in situatii de hardware și software? Dacă răspunsul este da, alatura-te echipei noastre, suntem bucuroși să iti uram bun venit!

Cerinte

Ce vei face? - Vei gestiona apelurile din partea clientilor si vei rezolva cu promptitudine diversele situatii pe care le raportează; - Vei fi pro-activ în identificarea și satisfacerea nevoilor clienților; - Vei pastra evidența interacțiunilor cu clienții, înregistrarea detaliilor de cereri, sesizari sau comentarii. Ce iti oferim? - Pachet salarial atractiv; - Oportunitatea de a te dezvolta din punct de vedere profesional; - Formare profesionala livrata la cele mai înalte standarde; - Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă cu oameni tineri, dinamici și independenti; - Mediu de lucru placut - Posibilitatea de a lucra pentru companii multinationale de renume.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai