Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Trenkwalder, companie multinationala de consultanta in resurse umane, cauta vorbitori de limba germana pentru unul dintre clientii sai din Cluj-Napoca. Daca esti in cautare de noi oportunitati si iti doresti sa faci parte dintr-o companie de renume care sa iti ofere sanse reale de dezvoltare asteptam cv tau. Responsabilitati: - Ofera suport cu privire la serviciile companiei - Raspunde cerintelor clientilor in timp eficient - Isi dezvolta si mentine cunsotinte tehnice cu privire la produsele si serviciile companiei - Consulta manualul produsului pentru a putea consilia clientul si a-i oferi solutii adecvate - Transmite cererea clientului catre urmatorul department atunci cand problema nu poate fi remediata

Cerinte

Cerinte: - Cunostinte avansate de limba germana nivel B2-C1 - Abilitati de comunicare si relationare interpersonala - Abilitati organizatorice - Experienta pe un post de suport clienti constituie un avantaj - Persoana proactiva, cu initiativa - Abilitatea de actiona cu calm in situatii de stres sau termene limita Oferta: - Posibilitatea de a fi parte a unei echipe profesioniste - Posibiliatea de a activa intr-un mediu modern in cadrul unei companii multinationale - Posibilitati de dezvoltare asiguate de programe de training specializate - Posibilitatea de dezvoltare in cariera pe termen lung - Pachet salarial competitiv

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja