Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Stefanini recruteaza IT HELPDESK TECHNICIAN – FRENCH language speakers Stefanini este o companie multinationala, cu peste 18000 de angajati la nivel global. A fost infiintata in Brazilia in 1987 de Marco Stefanini si ofera servicii IT in regim de externalizare – helpdesk in 32 de limbi straine, dezvoltare software, consultanta IT si implementare de solutii. Stefanini este o organizatie ce pune accent pe eficienta si acoperirea nevoilor specifice clientilor sai. Cat dureaza procesul de recrutare? Etapele de selectie se pot parcurge intr-o saptamana. Recrutarea se face doar in baza unor pozitii solicitate in cadrul echipelor noastre, prin urmare, angajarea este una rapida. De ce as vrea sa lucrez in Stefanini? Activand in domeniul IT, mediul de lucru al Stefanini ofera stabilitate, acces la tehnologii noi si la o evolutie rapida a serviciilor si activitatii. Angajatii Stefanini beneficiaza in mod continuu de training, de crestere profesionala transparenta si dynamic, de flexibilitate si lucru intr-o echipa multiculturala. Vorbiti fluent limba franceza? Inscrieti-va pentru un interviu si vizitati sediul companiei, dati un test de limba si semnati un contract de angajare.

Cerinte

Sunt doar utilizator de calculator. Ma pot angaja in Stefanini? Absolut, daca vorbesti cel putin o limba straina, la nivel avansat. Oricine este foarte motivat sa invete, este flexibil, isi doreste sa lucreze intr-un mediu dinamic si multicultural este candidatul ideal pentru noi.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja