Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Support workers (doamne) – Surrey, Anglia - fara comision, fara taxe -Locatie: Surrey -Salariu: 7.35 lire pe ora, creste la 7.75 lire pe ora dupa 3 luni de proba -Program de lucru: munca in ture (ture de dimineata si dupa amiaza) 8 pana la 12 ore pe zi, cu o zi libera pe saptamana. Se lucreaza pana la 60 ore saptamanal, ore garantate dupa primele 12 saptamani lucrate -Experienta: nu este necesara, insa este de dorit sa existe -Cazare: intre 60 si 80 lire saptamanal, poate fi platita din salariu -Training: 3 zile de training -Masina si asigurare auto: oferite gratuit de angajator -Timpul de condus: platit -Concediu anual platit

Cerinte

Responsabilitati generale: asistarea clientilor cu: igiena personala, mobilitatea, administrarea medicatiei, companie, asigurarea unui menaj usor si gatit, cumparaturi, etc Cerinte: nivel intermediar de engleza, sa puteti comunica usor, pasaport valid (pentru cel putin 12 luni de la data sosirii in Anglia) Informatii suplimentare: un instructor auto asista noii angajati cu sofatul, nu se plateste depozit/garantie pentru locul de cazare, casele sunt complet mobilate, utilate si au internet, se ofera asistenta cu deschiderea contului bancar si cu obtinerea National Insurance Number .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja