Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru partenerii nostri din UK, cautam support workers (femei) dornice sa lucreze cu tineri adulti cu dizabilitati dintr-un centru din Devon, UK. Responsabilitati: Veti ajuta tineri adulti sa ia parte la o serie de activitati incitante, precum: stimulare senzoriala, dezvoltare creativa si iesiri la festivaluri, meciuri de fotbal, cinema, bowling si multe altele! Le veti oferi, de asemenea, suport celor care au nevoi, ca cele de: imbracare, dezbracare, toaleta personala, etc. Oferta: Salariul este de £7.59/ora in perioada de proba si £8/ora dupa terminarea perioadei de proba Exista posibilitatea sa incepeti direct cu salariul de £8, in functie de experienta si calificari Cazarea va fi asigurata la un cost minim Contract pe perioada nedeterminata Contract full time de 37 ore/saptamana + ore suplimentare Programe de training + participarea la cursuri in domeniu Posibilitati de avansare 30 de zile concediu de odihna Programe de asistenta gratuita a angajatilor Pauze platite Pensie PLUS oportunitatea de a face o diferenta!! Nu percepem comisioane nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra. Asteptam CV-urile dumneavoastra si va asiguram de promptitudinea noastra!

Cerinte

Nivel bun de limba engleza (scris si vorbit) Dorinta de a lucra cu persoane cu dizabilitati Experienta in ingrijirea altor persoane (de preferat) Experienta in ingrijirea persoanelor cu dizabilitati fizice/psihice (nu este obligatoriu intrucat se ofera training)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja