Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC INFOMUNCA RECRUITMENT SRL recruteaza supravechetor copii pentru un spatiu de joaca din Cluj Napoca Atributii supravegheaza copiii,serveste clientii, coordoneaza si raspunde de activitatea colegilor de tura, intocmeste actele de receptie marfa, intocmeste registru de casa, verifica stocurile cu ajutorul colegilor de echipa, participarea la activitati de promovare a clubului ,mentine curatenia la locul de, munca (curatarea jucariilor, a spatiului de joaca, etc), alte activitati ce tin exclusiv de munca. Salarizare: 1.250 Ron net plus bonusuri in fct de incasari (media ultimilor ani e la 250 Ron/luna) deci aporx 1.500 Ron net (trebuie avut in vedere ca se lucreaza efectiv 144 ore pe luna si se ponteaza 160 ore ) – orele suplimentare sau activitatile din afara programului se platesc in plus

Cerinte

Studii nivel liceu si este de preferat sa aiba exerienta in lucrul cu copiii NU SE PERCEPE COMISION SAU ALTE TAXE Sa fiti responsabil si atent la locul de munca Rabdator cu copiii

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja