Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Lider in Industria Comertului in sistem de retea, firma FM Group cauta profile de persoane cu spirit intreprinzator in vederea selectarii viitorilor colaboratori ai companiei. Part time independent in colaborare cu compania FM Group, in aria comertului cu distributie in retea. Obiectivul firmei este extinderea retelei de consum in Romania si da posibilitatea demararii propriei activitati de creare retea proprie cu castig pasiv in procent 3-21% si castig rapid pe latura vanzare cu comision 40% plus economie personala la cumparaturile proprii unde reducerea depaseste 40%. Portofoliul cu peste 800 de produse originale marca FM sunt destinate uzului zilnic. Un cumpărător inteligent este acela care practică prod-consumul — adică îşi sporeşte veniturile în timp ce cumpără diverse produse. Nu este nimic neobişnuit în asta! V-aţi gândit vreodată că a cumpăra poate însemna o afacere, şi nu pur şi simplu consum, adică o micşorare a veniturilor familiei? Aţi vrea să ştiţi cum puteţi face acest lucru? Cuvântul-cheie este reţeaua de vânzări, fie ele directe, prin recomandare sau prin internet. Solicita detalii despre activitatea FM Group si intra in randul oamneilor inteligenti care CASTIGA in timp ce CONSUMA.

Cerinte

Oferta se adreseaza : >Persoanelor dinamice,serioase, perseverente, cu abilitati de socializare, comunicare si munca in echipa >Salariatilor care vor sa- si construiasca o alternativa pe langa serviciu sau un venit suplimentar. >Persoanelor care sunt in pragul pensionarii sau au iesit deja la pensie. >Persoanelor cu varsta peste 18 ani care vor o afacere proprie >Persoanelor care folosesc zilnic produse de ingrijire personala, curatenie casa, make-up. Trimite un scurt CV si daca ai profilul cautat de noi te vom contacta pentru a-ti prezenta oferta FM Group si posibilitatile de castig.

50 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja