Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm o persoană dinamică, autonomă şi capacitate de organizare pentru a se alătura Departamentului Sourcing la sediul nostru din Iaşi. Misiune: - În funcție de cerințele postului, căutarea, identificarea și preselecționarea potențialilor candidați în bazele noastre de date; - Realizarea primului interviu telefonic cu persoanele preselecționate; - Prezentarea candidaților selecționați clienților francezi, menținând și dezvoltând cu aceștia o relație profesională, zi de zi. Beneficii: - Formare periodică în Franța; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere într-un mediu internațional, în plină creștere; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: - Pasionat de limba franceză și cu un nivel conversațional avansat (minimum B2); - Dornic să învețe o nouă profesie, în domeniul resurselor umane; - Are capacitate de analiză, sinteză și comunicare.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja