Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza trei tamplari lemn specializati pe interioare pentru un important client din Franta. Responsabilitatile sunt urmatoarele: - pregatirea suprafetei de lucru a tamplariei; - montarea usilor interioare, usilor glisante, parchetului si a altor corpuri din lemn; - montarea si ajustarea panourilor decorative pe pereti; - taierea lemnului si finisarea acestuia cu precizie; - construirea scarilor de lemn interioare; - citirea de planuri si executarea lucrarilor conform acestuia. Beneficii: - salarizare atractiva de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul asigurat; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta in tamplarie de lemn interioara; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - permis de conducere categoria B; - detinerea unei calificari de tamplar; - persoana serioasa, autonoma si dornica de munca.

3 pozitii disponibile 32 persoane au aplicat deja